Друк

Підтверджено "відмінну" надійність житлового комплексу "Міністерський" (III черга)

15.12.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності ЖК "Міністерський" (III черга) на І рівні – "відмінна" надійність. Такий рівень відповідає найвищому показнику рейтингу надійності за рейтинговою шкалою IBI-Rating, розробленою для житлових комплексів, та говорить про мінімальні ризики невиконання зобов’язань Забудовника перед інвесторами за будівельним проектом.

Підтвердження надійності будівництва об’єкта відбулося в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" - спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України (КБУ), Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам. Рівень надійності ЖК визначається на основі аналізу трьох блоків: даних про учасників проекту будівництва, характеристики самого об’єкту та фінансових показників компанії-забудовника.

Забудовник ЖК "Міністерський" - "Енергополь-Україна" - має успішний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів. Так, з 1991 р. за участю Компанії було збудовано/реконструйовано близько 20 промислових об’єктів. У сфері житлового будівництва в якості Забудовника ПрАТ "Енергополь-Україна" введено в експлуатацію дві черги ЖК "Міністерський" у м. Києві. Забудовник має всі необхідні дозволи на ведення будівництва. На кінець вересня 2014 р. на ІІІ черзі ЖК "Міністерський" було закінчено монолітні роботи на 1-й і 6-й секціях, на 2-й, 3-й, 4-й і 5-й секціях роботи були на етапі завершення. Паралельно монолітним роботам тривала кладка цегли, встановлення металопластикових вікон і вентильованого фасаду, велися внутрішні роботи на всіх секціях комплексу.


Зведення об’єкта відбувається в межах Оболонського району м. Києва по вул. Кондратюка, 1, поруч зі зручною транспортною розв’язкою та всією необхідною інфраструктурою. Комплекс межує з сосновим лісом, поруч знаходиться озеро "Міністерське". На території Комплексу планується розміщення магазинів, закладів громадського харчування, побутового обслуговування та відпочинку, медичного центру, дитячого клубу, салону краси, відділень банків тощо.

Квартири у будинку реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ПрАТ "Енергополь-Україна" (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз "стабільний"). Ціна квадратного метру в об’єкті є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку.

Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК "Міністерський" (ІІІ черга) та результатами проведеної оцінки можна з прикріпленого Сертифікату, а також на сайті Конфедерації забудовників України.

Сертифікат

Довідково

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, розробленою Рейтинговим агентством IBI-Rating, що узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Методологія рейтингової оцінки надійності житлових комплексів

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло України в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua