Друк

Підтверджено найвищий рівень надійності ЖК "Паркова вежа"

10.04.2015
Рейтингове агентство IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України повідомляє про підтвердження рейтингу надійності житлового комплексу «Паркова вежа» на І рівні – «Відмінна надійність». Це найвищий рівень за рейтинговою шкалою IBI-Rating для житлових комплексів, що говорить про максимальний захист інвесторів та виконання зобов’язань забудовника згідно будівельного проекту.

Дослідження об’єкта проводилося в рамках «Рейтингу надійності житлових комплексів» – спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України, Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

Рівень надійності будівництва визначається за методологією, розробленою рейтинговим агентством IBI-Rating та базується на аналізі трьох основних блоків інформації: про забудовника та генерального підрядника, фінансові показники компанії і особливості конкретного проекту. На основі результатів аналізу, отриманих рейтинговим комітетом, підтверджено високий рівень надійності житлового комплексу.  

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» є генпідрядником у будівництві ЖК «Паркова вежа», у той час як забудовником виступає ТОВ «Компанія Елонг», яке з 2003 року входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська».

Компанія ПБГ «Ковальська» – один з провідних забудовників України, що за роки своєї діяльності ввела в екплуатацію понад 520 тис. кв. м житла – це більше 20 будівельних об’єктів, серед яких ЖК «Ювілейний», ЖК «Зелений острів», ЖК «Зелений острів-2».

Будівництво «Паркової вежі» було розпочато у листопаді 2013 року, станом на кінець грудня 2014 року обсяг фінансування перевищував 70% від кошторисної вартості.Протягом усього часу будівельні роботи велися з дотриманням графіку: станом на грудень здійснювався монтаж опалубки монолітного перекриття над 28-м (технічним) поверхом, відбувалася кладка стін та перегородок на рівні 26-27-го поверхів, встановлювалися вікна та двері на рівні 25-го поверху, прокладалися інженерні комунікації на рівні 23-го поверху. Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на ІІІ квартал 2015 року. За ходом будівництва можна слідкувати в режимі реального часу завдяки онлайн трансляції.  

Варто зауважити, що ціна квадратного метру в житловому комплексі є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку. Реалізація нерухомості у ЖК відбувається шляхом укладання інвестиційних договорів. Важливим є надання компанією гарантій для інвесторів щодо повернення коштів у разі виникнення непередбачуваних обставин.

ЖК «Паркова вежа» розташований в місті Києві по вул. Червонопільська, 2г. Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка і наявність рекреаційної зони, яка представлена парком «Крістерова гірка», – основні критерії, що в повній мірі відповідають статусу житла «комфорт-класу».

Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК «Паркова вежа» та результатами проведеної оцінки можна з прикріпленого Сертифікату або на сайті Конфедерації будівельників України.

Сертифікат

Довідкова інформація

Метою проведення рейтингів є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, що розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating, узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше, ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує понад 250 рейтингів, з них більше 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua