Друк

Підтверджено кредитний рейтинг відсоткових облігацій серії А емітента ТОВ ’‘ФК ’‘Капітал Експрес’‘

05.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ ‘‘ФК ‘‘Капітал Експрес’‘ на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ ‘‘ФК ‘‘Капітал Експрес’‘ зумовлено збереженням протягом квітня-вересня 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Господарська діяльність Емітента зосереджена на непрофільній діяльності – операціях з цінними паперами, що, відповідно, відобразилося на низькій якості активів, які переважно сформовані низьколіквідними цінними паперами, та на нестабільності грошових потоків. Крім того, Емітент має високу залежність діяльності від позикового капіталу та високе боргове навантаження, зумовлене зобов’язаннями за відсотковими облігаціями серії А.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків від профільної діяльності, зниження рівня залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: подальше зниження грошових потоків, зростання боргового навантаження, погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘ФК ‘‘Капітал Експрес’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 р., інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua