Друк

Підтверджено кредитний рейтинг відсоткових облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" серії А

15.05.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" серії А на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" зумовлено збереженням протягом аналізованого періоду ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Господарська діяльність Емітента наразі зосереджена на операціях з цінними паперами, що, відповідно, відобразилося на низькій якості активів, які сформовані переважно низьколіквідними цінними паперами, та зумовлює нестабільність грошових потоків. Так, за результатами 2014 року компанія отримала чистий збиток розміром 2,9 млн. грн. ТОВ "ФК "Капітал Експрес" зменшило залежність від позикового капіталу, однак рівень боргового навантаження залишається високим. 

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків, зниження рівня залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: подальше зниження грошових потоків, зростання боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ФК "Капітал Експрес", в тому числі: фінансова звітність за 2014 р. та 3 міс. 2015 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua