Друк

Підтверджений кредитний рейтинг облігацій серій В, D, Е-Н емітента ТОВ "А.В.С."

09.10.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій В, D, Е-Н ТОВ "A.B.C." на рівні uaBB, прогноз "стабільний".

У липні 2012 року, з метою здійснити дострокове часткове погашення облігацій серії А і серії С та з метою отримання власниками облігації серії А та серії С прав власності на новозбудовані квартири та приміщення без визначеного призначення у ЖК "Престиж Хол", облігації серій А і С конвертовані в облігації нових серій Е-Н.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "A.B.C." зумовлено збереженням у ІІ кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше.ТОВ "A.B.C." має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. До того ж ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Будівництво ЖК «Престиж Хол» ведеться згідно затвердженого графіку, проте ІВІ-Rating відмічає, що терміни між введенням в експлуатацію та погашенням облігацій є стислими. За підсумками ІІ кварталу 2012 року діяльність ТОВ "A.B.C." залишилась збитковою, обсяг непокритого збитку становив 54,5 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: випередження графіку будівництва та зниження фінансової залежності Емітента. Негативно позначитися на рівні кредитного рейтингу може: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "А.В.С.", в тому числі: фінансова звітність за II кв. 2012 року та інформація про випуск облігацій серій В, D, Е-Н, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua