Друк

Підтверджений кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Град Інвест"

27.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій серії А ТОВ "Град Інвест" на рівні uaССС, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту ТОВ "Град Інвест" зумовлено збереженням у квітні-вересні 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Київ, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. Крім того, ТОВ "Град Інвест" не має досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів. Наразі будівництво ЖК "Островського, 40" ведеться згідно затвердженого графіку, обсяг капіталовкладень у будівництво за квітень вересень 2012 року склав 30,7 млн. грн. або 8,5% кошторисної вартості об’єкту. Також слід відзначити високе боргове навантаження Емітента та незадовільні результати фінансово-господарської діяльності за незначних доходів від операційної діяльності.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг може вплинути: формування позитивних грошових потоків, достатніх для обслуговування боргових зобов’язань, випередження графіку будівництва та збільшення показника фінансової незалежності. Негативно на кредитний рейтинг може вплинути: неспроможність виконання контрагентами своїх зобов’язань перед Емітентом, подальше зростання боргового навантаження, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Град Інвест", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua