Друк

Підтверджено кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест"

22.05.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест" серії А на рівні uaССС, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест" зумовлене збереженням в аналізованому періоді ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Діяльність Емітента пов’язана з ринком житлової нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, порівняно з іншими регіонами України. Крім того, Емітент здійснює значний обсяг операцій з цінними паперами, що позначається на його загальних результатах фінансово-господарської діяльності та спричиняє високе боргове навантаження. Додатково потрібно відмітити інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: формування позитивних грошових потоків, достатніх для виконання боргових зобов’язань; збільшення фінансової незалежності; зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: подальше зростання боргового навантаження; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Град Інвест", в тому числі: фінансова звітність за 2014 рік, інформація про випуск дисконтних облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua