Друк

Підтверджено кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест", кредитний рейтинг цільових облігацій призупинено

24.11.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест" серії А на рівні uaССС, прогноз "стабільний", а також про призупинення довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій А, В і С у зв’язку з початком процедури погашення.

Підтвердження кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ "Град Інвест" зумовлене збереженням в аналізованому періоді ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Діяльність Емітента зосереджена на ринку житлової нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, порівняно з іншими регіонами України. У квітні поточного року ТОВ "Град Інвест" було введено в експлуатацію ЖК "ОСТРОВСЬКОГО, 40", для реалізації якого було випущено цільові облігації серій А, В і С. На сьогоднішній день триває процедура погашення цільових облігацій, що позначається на загальних результатах фінансово-господарської діяльності Емітента та спричиняє високе боргове навантаження. Додатково потрібно відмітити інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: формування позитивних грошових потоків, достатніх для виконання боргових зобов’язань; збільшення фінансової незалежності; зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: неспроможність виконання контрагентами своїх зобов’язань перед Емітентом; подальше зростання боргового навантаження; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Град Інвест", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2014 року, інформація про випуск дисконтних облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua