Друк

Підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ"

09.01.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серій А-Е емітента ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" на рівні uaВВ з прогнозом рейтингу "стабільний".

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту (РБІ) відображає інвестиційну привабливість об’єкту будівництва ЖК "Київський", що забезпечено безпосередньою близькістю до м. Києва, а також наявністю досвіду реалізації будівельних проектів у Емітента та масштабних будівельних проектів у генерального підрядника ТОВ "ГАРАНТЖИТЛО". Наразі будівельні роботи на ЖК "Київський" ведуться з дотриманням задекларованих графіків, ступінь будівельної готовності на дату оновлення кредитного рейтингу складає понад 40%. Також кредитний рейтинг облігаційної позики підтримується наявністю альтернативних джерел фінансування будівництва.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: введення в експлуатацію об’єктів нерухомості згідно задекларованих графіків, зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 р., довідкова інформація про діяльність ПП "БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ" та про випуск облігацій серій А-Е, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua