Друк

Підтверджені кредитні рейтинги облігацій ТОВ "Агропродукт" та ТОВ "Компанія по торгівлі"

04.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів:

  • облігацій серії А ТОВ "Агропродукт" - підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний";
  • облігацій серії А ТОВ "Компанія по торгівлі" - підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".
Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів емітентів ТОВ "Агропродукт" та ТОВ "Компанія по торгівлі" зумовлено збереженням у періоді з 30.09.2012 р. по 31.03.2013 р. ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Основним фактором, що впливає на рівень кредитних рейтингів, є наявність поручительства АТ "ІМЕКСБАНК" (кредитний рейтинг на рівні uaBBB+, прогноз "позитивний") за виплатою відсоткового доходу, погашення та викупу облігацій.

Згідно публічної інформації, Емітенти, як і Поручитель, входять до юридично неоформленої групи "Примор’є", яку очолює фізична особа Клімов Л. М. Показники фінансово-господарської діяльності Емітентів залишаються низькими, а боргове навантаження – високим. Також слід відзначити, що ТОВ "Агропродукт" та ТОВ "Компанія по торгівлі" не проводять активної господарської діяльності за профільними напрямами.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Емітентів за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження кредитоспроможності Поручителя (АТ "ІМЕКСБАНК") та погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua