Друк

Перша спроба спекуляції під час гри на фондовій біржі: підвищення фінграмотності для студентів НУХТ

21.05.2015
Оксана Бороденко, провідний аналітик відділу рейтингів фінансової сфери IBI-Rating, влаштувала для студентів 3, 4 та 5 груп 3-го курсу кафедри «Фінанси» Національного університету харчових технологій справжнє випробування. Адже освітній захід з підвищення фінграмотності, який проводила Оксана, складався не тільки з теоретичної частини. Практична частина заходу у форматі workshop на тему: «Фондовий ринок: як він працює, як на ньому заробити» проводилася у формі гри «Фондова біржа», на які за обмеженого часу студенти мали отримати найбільший прибуток. І цього разу вперше за всю історію гри гонитва за прибутком спровокували декого з покупців цінних паперів до спроби спекуляції, за що вони ледь не були оштрафовані. Хоча загалом покупці цього разу продемонстрували майже надприбутки, що не можна сказати про продавців – небагатьом вдалося отримати хоча б невеликий прибуток.

Захід проходив за підтримки Асоціації нової економічної освіти та за сприяння кафедри «Фінанси», зокрема за сприяння Світлани Миколаївни Еш, старшого викладача.


Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу за рахунок професійних знань та досвіду спеціалістів агентства. Представниками агентства проводяться освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти. 

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua