Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "МОТОР-БАНК" визначено на рівні uaBBB-

14.05.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ "МОТОР-БАНК" на рівні uaBBB- з прогнозом рейтингу "у розвитку".

Визначений рівень кредитного рейтингу фінансової установи обумовлений високими показниками капіталізації та достатніми значеннями показників ліквідності. Має місце незначна диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також незначна диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля. ПАТ "МОТОР-БАНК" позиціонується як регіональний, регіональна мережа і картковий бізнес якого сконцентрований, переважно, в м. Запоріжжя та Запорізькій області. Показники ефективності діяльності ПАТ "МОТОР-БАНК" перебувають на високому рівні. Банк демонструє інформаційну прозорість та відкритість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, зниження концентрації портфеля цінних паперів за емітентами, реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "МОТОР-БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2013 рр. та за І квартал 2014 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua