Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ЮСБ БАНК" визначено на рівні uaBBB-

04.06.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу ПАТ "ЮСБ БАНК" на інвестиційному рівні uaBBB- з прогнозом рейтингу "у розвитку" (з ймовірністю зміни кредитного рейтингу протягом року).

Визначений рівень кредитного рейтингу фінансової установи обумовлений високими показниками капіталізації та достатніми значеннями показників ліквідності ПАТ "ЮСБ БАНК". Банк характеризується достатньою кредитоспроможністю. Спостерігається наявність значної концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Має місце уразливість Банку до кредитного та окремих фінансових ризиків. Показники ефективності діяльності ПАТ "ЮСБ БАНК" перебувають на високому рівні.

У подальшому позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, покращення якості кредитного портфеля та зниження його концентрації за основними позичальниками; зниження концентрації портфеля цінних паперів за емітентами. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження якості портфеля цінних паперів, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ЮСБ БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2013 рр., планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua