Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "Держзембанк" визначено на рівні uaA+

11.02.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ "Держзембанк" на рівні uaA+, прогноз рейтингу "стабільний".

Визначений рівень кредитного рейтингу ПАТ "Держзембанк" обумовлений підтримкою з боку Держави, якій належить 100% статутного капіталу Банку, високими показниками ліквідності, що дозволяє нівелювати поточні ризики, та високими показниками капіталізації Банку. Наразі власна регіональна мережа та картковий бізнес Банку знаходяться на початковій стадії розвитку, що може ускладнити виконання стратегічних завдань.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: більш тривалий період збереження високих показників діяльності, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також затвердження та реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Держзембанк", в тому числі: фінансова звітність за жовтень-грудень 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua