Друк

Кредитний рейтинг ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ визначений на рівні uaВВВ-, прогноз ‘‘стабільний’‘

27.09.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ ’‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ на рівні uaВВВ- з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ обґрунтований наявністю підтримки з боку власників, високими показниками капіталізації та ліквідності Банку. Власна регіональна мережа Банку та картковий бізнес знаходяться на початковій стадії розвитку, що може ускладнити виконання окремих стратегічних завдань Банку за умови подальшого збільшення присутності крупних системних банків на фінансовому ринку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: більш тривалий період збереження високих показників діяльності, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘, в тому числі: фінансова звітність за червень?серпень 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua