Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ ’‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ визначений на рівні 4 (висока надійність)

30.09.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ на рівні 4 (висока надійність).

Визначений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає високі показники капіталізації Банку. У липні поточного року капітал Банку був збільшений акціонерами на 179 млн. грн. IBI-Rating вважає, що Банк може розраховувати на підтримку з боку власників. Крім того, Банк підтримує необхідний обсяг коштів на коррахунку в НБУ, а вільні кошти розміщує на міжбанківському ринку. Репутація Банку знаходиться на стадії формування, що обумовлено нетривалим періодом його діяльності, однак зобов’язання та регулятивні вимоги виконуються Банком вчасно. Активи Банку не проходили випробування часом на якість. Діяльність Банку поки що збиткова, що зумовлено витратами на організацію діяльності.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: збереження високих показників діяльності протягом більш тривалого періоду, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘, в тому числі: фінансова звітність за червень?серпень 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua