Друк

Кредитний рейтинг ПАТ ‘‘БАНК АЛЬЯНС’‘ визначено на рівні uaВВВ-

30.12.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ ’‘БАНК АЛЬЯНС’‘ на рівні uaВВВ- з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу ПАТ ‘‘БАНК АЛЬЯНС’‘ обумовлений високими показниками капіталізації фінансової установи. Рейтингове агентство відмічає наявність концентрації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, що впливає на стійкість Банку до кредитного ризику. Також відмічається наявність концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. На сьогоднішній день власна регіональна мережа та картковий бізнес ПАТ ’‘БАНК АЛЬЯНС’‘ знаходяться на початковій стадії розвитку. Загалом фінансова установа демонструє високі показники ефективності діяльності. Крім того, Банку притаманна інформаційна прозорість та відкритість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників; диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; підвищення якості портфеля цінних паперів; успішна реалізація стратегічних завдань. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів; підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків; а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘БАНК АЛЬЯНС’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010–2012 рр. та за 3?и квартали 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua