Друк

Кредитний рейтинг ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ визначений на рівні uaВВВ- з прогнозом ‘‘стабільний’‘

17.09.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ на рівні uaВВВ- з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ обґрунтований високими показниками капіталізації та ліквідності Банку. Однак потрібно зазначити, що на сьогоднішній день власна регіональна мережа та картковий бізнес знаходяться на початковій стадії розвитку, що за умов подальшого збільшення присутності крупних системних банків на фінансовому ринку може ускладнити виконання окремих стратегічних завдань Банку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збереження високих показників діяльності упродовж більш тривалого періоду, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також подальша реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за жовтень-грудень 2012 року та за І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua