Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ визначено на рівні 4 (висока надійність)

19.09.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ на рівні 4 (висока надійність).

Визначений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає високі показники капіталізації та ліквідності Банку. Так, на початок липня 2013 р. питома вага високоліквідних активів ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘ перебуває на високому рівні. Банк вчасно виконує свої зобов’язання та регулятивні вимоги, а також, на думку IBI-Rating, може розраховувати на підтримку з боку власників. Упродовж І півріччя 2013 року діяльність Банку є прибутковою, а показники ефективності діяльності перебувають на високому рівні.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: збереження високих показників діяльності упродовж більш тривалого періоду, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також подальша реалізація затверджених основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘АЛЬПАРІ БАНК’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за жовтень-грудень 2012 року та за І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua