Друк

Одеська міська рада достроково розрахувалась за банківським кредитом, вкотре підтвердивши високу кредитоспроможність

28.01.2015
Рейтингове агентство IBI-Rating інформує про те, що Одеська міська рада 16.01.2015 р. достроково виконала зобов‘язання з погашення всієї гривневої частини боргу за кредитним договором перед ПАТ "ФІДОБАНК" в сумі 33,12 млн. грн. Дострокове погашення відбулось із випередженням в 11 місяців та дозволило місту зекономити на сплаті відсотків за кредитом 3,7 млн. грн.

За кредитною угодою ще мають бути погашені зобов‘язання, номіновані у швейцарських франках, в сумі 4,0 млн. грн. за графіком протягом 2015 року.

Своєчасне, та особливо дострокове, виконання зобов‘язань у котрий раз свідчить про високу кредитоспроможність м. Одеси, що підтверджує кредитний рейтинг від IBI-Rating, який в листопаді 2014 року підтверджено на високому інвестиційному рівні uaA-.

Дострокове проведення розрахунків за кредитом здійснено в рамках міської політики управління боргом. Основна мета цих дій - знизити боргове навантаження на бюджет м. Одеси, вивільнивши тим самим частину коштів на інші витрати.

Рейтингове агентство IBI-Rating вважає подібні дії Одеської міськради важливим сигналом для інвесторів, особливо в умовах економічної та політичної нестабільності. Зниження боргового навантаження буде враховано при проведенні планового оновлення кредитного рейтингу міста. Подальша реалізація міської політики в сфері управління боргом, виконання річного бюджету, планів соціально-економічного розвитку та поліпшення економічної ситуації в Україні матиме позитивний вплив на кредитний рейтинг міста.

Відділ рейтингів муніципальної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua