Друк

Оновлено кредитні рейтинги цільових облігацій ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" серій N, O, Р

14.04.2014
IBI-Rating повідомляє про оновлення кредитних рейтингів цільових облігацій ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА":
  • довгостроковий кредитний рейтинг облігацій серій N, O підвищено з рівня uaBBB- до рівня uaBBB, прогноз "стабільний";
  •  довгостроковий кредитний рейтинг облігацій серії P підтверджено на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".
Підвищення рівня кредитного рейтингу облігацій серій N, O зумовлено нівелюванням валютного ризику в результаті суттєвого зниження обсягу боргових зобов’язань ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА", номінованих в іноземній валюті.

Кредитні рейтинги відображають вищі, порівняно з іншими регіонами, показники розвитку ринку житлової нерухомості м. Києва, на якому здійснює свою діяльність ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА". Також Рейтингове агентство відмічає досвід Забудовника у сфері реалізації інвестиційно-будівельних проектів (двох черг ЖК "Паркове місто") та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Облігації серій N, O, P випущено для фінансування будівництва ІІІ черги ЖК "Паркове місто". Станом на 31.12.2013 р. обсяг фінансування склав 376,6 млн. грн. (70% загальної кошторисної вартості черги). Зберігається залежність фінансування від позикових коштів та збитковість діяльності ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА".

Позитивно на рівень кредитних рейтингів можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитних рейтингів можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр., параметри випусків облігацій серій N, O, P, інформація про ЖК "Паркове місто", інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua