Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПТК ТОВ ‘‘Агромат’‘ серії F визначено на рівні uaВВВ, рейтинги позичальника і облігацій серії Е підтверджено

12.02.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії F та підтвердження кредитних рейтингів ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії Е на рівні uaВВВ, прогноз рейтингів ‘‘стабільний’‘.

Довгострокові кредитні рейтинги позичальника (РП) та боргових інструментів (РБІ) ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ відображають провідні позиції в сегменті ритейлу за групами товарів кераміки і сантехніки, у т.ч. за рахунок наявності власних торгових майданчиків та розгалуженої дилерської мережі, яка охоплює більшість великих міст України. Деяке зниження обсягів реалізації в натуральному вимірі за підсумками 9 міс. 2013 року відбулося на фоні збереження розміру виручки, що обумовлено переорієнтацією на продаж продукції більш дорогих сегментів. Діяльність Компанії залишалася ефективною, при цьому фінансові результати та показники рентабельності були вищими, ніж за підсумками аналогічного періоду минулого року. Боргове навантаження ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ знаходиться на прийнятному рівні і в результаті розміщення нового випуску облігацій суттєво не зміниться.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Компанії за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: уповільнення темпів відновлення будівельного ринку, що може спричинити зниження попиту на товари Компанії, збільшення рівня боргового навантаження, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘, інформація про випуски облігацій серії Е і F, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua