Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" серії А на рівні uaB-

24.09.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" серії А (обсяг випуску 450 млн. грн. з погашенням у серпні 2017 року) на рівні uaB-, прогноз "стабільний".

Визначений кредитний рейтинг відображає стабільний попит на м’ясну та ковбасну продукцію, виробництвом якої займається ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат". Емітент займає провідні позиції в регіоні – за підсумками І півріччя 2014 року його питома вага склала 37% від обсягу виробництва ковбасних виробів та 52% у виробництві м’яса ВРХ та свинини. Водночас діяльність ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" протягом аналізованого періоду була збитковою. Емітент має високу залежність від позикового капіталу та значне боргове навантаження, на що вплинуло розміщення значного обсягу випуску відсоткових облігацій. Рейтингове агентство також відмічає інформаційну закритість та непрозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання доходів за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, подальше зростання боргового навантаження та погіршення фінансового стану, подальше загострення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження була використана інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною, в тому числі: фінансова звітність за 2012-2013 рр. та 6 міс. 2014 року, параметри випусків облігацій серії А, а також матеріали, отримані від ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат".

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua