Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ серії G визначений на рівні uaА+

09.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ серії G на рівні uaA+ з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу боргового інструменту ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ обумовлений наявністю забезпечення у вигляді банківської гарантії ЗАО ‘‘Банк Русскій Стандарт’‘ (Росія) за облігаційною позикою серії G, що рейтингується. Також Рейтингове агентство відмічає високий рівень показників ліквідності для забезпечення нівелювання поточних ризиків та збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Показники капіталізації Банку залишаються достатніми. Також потрібно відмітити високу концентрацію коштів власника, що свідчить про наявність підтримки з його боку, що важливо з огляду на роботу Банку в ризикованому сегменті споживчого кредитування.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, покращення якості клієнтського кредитного портфеля. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘Банк Руский Стандарт’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та за січень-листопад 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua