Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ ‘‘Банк Руский Стандарт’‘ серії F визначений на рівні uaА+

30.09.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ серії F на рівні uaA+ з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу боргового інструменту ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ обумовлений покращенням більшості показників ефективності діяльності Банку, збільшенням власного капіталу Банку та збереженням помірної капіталізації, наявністю забезпечення у вигляді банківських гарантій ЗАО ‘‘Банк Русскій Стандарт’‘ (Росія) за облігаційною позикою серії F, яка рейтингується. Також рейтингове агентство відмічає збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, високу концентрацію коштів власника, що свідчить про наявність підтримки з боку власника і важливо з огляду на роботу Банку в ризикованому сегменті споживчого кредитування в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни, інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, покращення якості клієнтського кредитного портфеля. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘Банк Руский Стандарт’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua