Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "РУШ" серії D визначено на рівні uaBBB

13.05.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ "РУШ" серії D (номінальний обсяг емісії – 75 млн. грн. з погашенням у квітні 2017 року) на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

ТОВ "РУШ" займається торговельною діяльністю, керуючи мережею магазинів "лінія магазинів EVA", що реалізує косметичну та парфумерну продукцію, товари для гігієни та дому. Емітент має розгалужену торговельну мережу (переважно у Центральному, Східному та Південному регіонах України), яка на кінець березня 2014 року налічувала 262 магазини. Активний розвиток мережі впродовж аналізованого періоду сприяв зростанню фінансових результатів за збереження середніх показників ефективності діяльності. За підсумками 2013 року чистий прибуток ТОВ "РУШ" склав 23,8 млн. грн., рентабельність EBITDA – 5,1%. Короткостроковий борг в структурі зобов’язань на кінець 2013 року мав помірну концентрацію, а загальний рівень боргового навантаження оцінюється як прийнятний. Наявність ковенант за облігаційною позикою є додатковим механізмом захисту інтересів власників облігацій серії D.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження залежності від позикового капіталу. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, збільшення рівня боргового навантаження, суттєве зниження купівельної спроможності населення, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "РУШ", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр., параметри випуску облігацій серії D, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua