Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" серії Е визначено на рівні uaВВВ-

03.09.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" серії E на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний" та підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії D на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний".

Кредитний рейтинг боргових інструментів ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" підтримується досвідом Емітента у сфері девелопменту та наявністю у власності житлової та офісної нерухомості у м. Одеса. Власники надають підтримку Емітенту шляхом збільшення статутного капіталу. ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" використовує механізм гарантійного забезпечення відсоткових облігацій серії D. Розміщення відсоткових облігацій серії Е зумовить зростання боргового навантаження на Емітента. IBI-Rating відмічає високу чутливість ринку нерухомості, на якому здійснює свою діяльність ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", до економічної ситуації в країні.

На думку IBI-Rating, позитивно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: зростання грошових потоків Емітента від операційної діяльності за рахунок успішної реалізації девелоперських проектів. Негативно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, порушення умов гарантійного забезпечення облігацій серії D, ускладнення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", в тому числі: фінансова звітність за 2010-2012 рр. та за 6 міс. 2013 року, інформація про Емітента, відомості про випуски облігацій серій D, Е, прогнозні показники діяльності ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua