Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" серії A визначено на рівні uaBBB-

23.10.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій серії A емітента ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" на рівні uaBBB- з прогнозом "стабільний".

Облігації номінальною вартістю 25 млн. грн. випущено з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів. ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство" має у власності елеватори у Київській області і надає послуги по прийманню, очистці, сушці, зберіганню, відвантаженню сільськогосподарської продукції. Діяльність Емітента залежить від стану сільськогосподарської галузі, якій притаманна висока чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство".

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження низького рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство", в тому числі: фінансова звітність за 2011‑2013 рр. та 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Медвинське хлібоприймальне підприємство", інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua