Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій Q-V на рівні uaBBB-

25.12.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій Q-V на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Облігації серій Q-V ТОВ "АБЦ "Ренесанс" були випущені для фінансування будівництва об’єкта в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, будинки №3.2 та №3.3. Визначений рівень кредитного рейтингу відображає наявність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Також на рівень рейтингу вплинув значний досвід у зведенні об’єктів нерухомості субпідрядником, наявність у нього виробничої бази та парку спеціалізованої будівельної техніки. Житлові будинки №3.2 та №3.3 ЖК "Нова Митниця", для фінансування якого випущено цільові облігації серій Q-V, перебувають на початковій стадії будівництва. Також слід відмітити інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: перевищення 50% будівельної готовності будинків №3.2 та №3.3 за умов дотримання/випередження графіку будівництва; зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "АБЦ "Ренесанс", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "АБЦ "Ренесанс", інформація про випуск облігацій серій Q-V, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua