Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій L-P на рівні uaBBB-

16.10.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій L-P на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Облігації серій L-P були випущені для фінансування будівництва об’єкта в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1. Визначений рівень кредитного рейтингу боргового інструменту ТОВ "АБЦ "Ренесанс" відображає наявність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Також на рівень рейтингу вплинула наявність значного досвіду у зведенні об’єктів нерухомості субпідрядником, наявність у нього виробничої бази та парку спеціалізованої будівельної техніки. Ступінь будівельної готовності об’єкта станом на 30.06.2014 р. становив 24%. Крім того, слід відмітити інформаційну відкритість та прозорість Емітента. 

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "АБЦ "Ренесанс", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "АБЦ "Ренесанс", інформація про випуск облігацій серій L-P, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua