Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ТДВ "Житлобуд-2" серії J на рівні uaBBB

29.12.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТДВ "Житлобуд-2" серії J на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Випуск цільових облігацій серії J (номінальний обсяг випуску - 91,69 млн. грн.) здійснено з метою фінансування будівництва житлового будинку №1 комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями культурно-побутового та торговельно-адміністративного призначення з підземним паркінгом за будівельною адресою: м. Харків, вул. Цілиноградська (в районі житлових будинків № 54-56). Будівництво розпочато у ІІІ кварталі 2014 року і наразі перебуває на початковому етапі. Введення об’єкту в експлуатацію заплановано на IV квартал 2016 року.

ТДВ "Житлобуд-2" займає провідні позиції на ринку будівництва первинної нерухомості – близько 10% від площі введеного в експлуатацію житла у м. Харкові припадає на Емітента. Компанія володіє власними виробничими будівельними потужностями. Протягом аналізованого періоду фінансові результати ТДВ "Житлобуд-2" демонстрували позитивну динаміку. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення економічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ "Житлобуд-2", в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2011‑2013 рр. та 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТДВ "Житлобуд‑2", інформація про випуск облігацій серії J, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua