Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПП "Новий світ" серії A визначено на рівні uaBBB

16.01.2015
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПП "Новий світ" серії A на рівні uaBBB з прогнозом "стабільний".

Облігації номінальною вартістю 50 млн. грн. випущено з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів ПП "Новий світ". Підприємство займається вирощуванням зернових та олійних культур на сільськогосподарських угіддях загальною площею понад 3 тис. га у Новоархангельському районі Кіровоградської області. Діяльність Емітента, як і решти вітчизняних сільськогосподарських підприємств, має високу чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання галузі, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. За підсумками 9 міс. 2014 року ПП "Новий світ" отримано 3,7 млн. грн. чистого прибутку, рентабельність EBITDA за цей період склала 50,7%, що вказує на високі показники ефективності діяльності. Зобов’язання Емітента короткострокові та номіновані у гривнях, що знижує вразливість до валютних ризиків в умовах значної девальвації гривні. Очікується, що рівень боргового навантаження після розміщення облігацій має зберегтися на прийнятному рівні. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ПП "Новий світ".

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження прийнятного рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПП "Новий світ", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ПП "Новий світ", інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua