Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії S на рівні uaBBB-

24.12.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії S на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Випуск цільових облігацій серії S здійснено з метою фінансування будівництва житлового будинку №36 у мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст" с. Циркуни Харківського р-ну Харківської обл. Слід відмітити, що земельна ділянка, на якій ведеться будівництво житлового будинку, знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст". Наразі будівництво перебуває на початковому етапі. Введення об’єкту в експлуатацію заплановано на кінець 2016 року. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення економічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2011‑2013 рр. та 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", інформація про випуск облігацій серії S, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua