Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ серії R визначено на рівні uaBBB-

17.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ серії R на рівні uaBBB- з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Облігації серії R випущено для фінансування будівництва житлового будинку № 35 у мікрорайоні МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘ у с. Циркуни, Харківського р-ну, Харківської обл., що має стати другим з трьох будинків ЖК ‘‘Алые паруса’‘. Визначений  довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ відображає значний досвід реалізації інвестиційно?будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. На кінець вересня 2013 року будівництво житлового будинку № 35 знаходилося на початковій стадії – будівельна готовність становила 6,3%, обсяг фінансування – 11% від кошторисної вартості будівництва житлового будинку. Будівництво ведеться на земельній ділянці, яка знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘. IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘, в тому числі: фінансова звітність за 2010-2012 рр. та 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘, інформація про випуск облігацій серії R, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua