Друк

Кредитний рейтинг облігацій АТ "Дельта Банк" серії D1 визначений на рівні uaAA- з прогнозом "стабільний"

09.10.2013

 IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій АТ "Дельта Банк" серії D1 на рівні uaAA-, прогноз рейтингу "стабільний".

Визначений кредитний рейтинг обумовлений наявністю підтримки з боку власників Банку, в тому числі американської компанії "Cargill Financial Services International Inc."; помірними показниками капіталізації Банку; збереженням доброї диверсифікації клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками та наявністю диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками; значною питомою вагою коштів, залучених від регулятора; достатніми значеннями показників ліквідності, щоб нівелювати поточні ризики, та доброю збалансованістю активів та пасивів за строками до погашення; високими показниками прибутковості Банку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: покращення якості клієнтського кредитного портфеля, зменшення питомої ваги коштів регулятора у ресурсній базі. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження капіталізації, погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; збільшення питомої ваги коштів, залучених від НБУ; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, що може негативно відобразитись на фінансових показниках, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ "Дельта Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2012 рр. та за І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua