Друк

Про "екзотичні" банківські операції: підвищення фінансової грамотності у Національному університеті харчових технологій

30.10.2014
28 жовтня 2014 року аналітики рейтингового агентства IBI-Rating провели захід з підвищення фінансової грамотності для студентів Національного університету харчових технологій за напрямом "Фінанси і кредит".

Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку, та Ганна Апостолова, начальник відділу рейтингів фінансової сфери, розповіли про різновиди фінансових операцій, які здійснюються банками в Україні, та про доцільність їхнього використання на практиці. Аналітиками були розглянуті не тільки класичні види банківських операцій, такі як операції з цінними паперами, валютні операції та операції з дорогоцінними металами, а й операції факторингу, форфейтингу, лізингу та трастові операції. Для українських банків "екзотичними" є саме не класичні банківські операції. Разом з тим ці операції досить популярні в європейських та американських банках, а в Україні майже не використовуються, про що говорить статистика, яка була представлена аналітиками. 

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу завдяки професійним знанням та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти. За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua