Друк

Про законодавче регулювання прозорості та відкритості фондового ринку для Ліги студентів Асоціації правників України

25.09.2014
Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку IBI-Rating, взяв участь у III Всеукраїнській правничій школі з цінних паперів та фондового ринку, організованій Лігою студентів Асоціації правників України, яка пройшла 20-21 вересня у Львові.

В ході заходу Ігор Андрусик розповів учасникам про специфіку розкриття інформації на фондовому ринку. Адже розкриття інформації - один із принципів корпоративного управління, а прозорість та відкритість в сучасних умовах є запорукою ефективної ринкової економіки. Також в ході лекції експертом було розглянуто нормативні бази різних країн з питань регулювання прозорості та відкритості, проблеми розкриття інформації на фондовому ринку та ринку цінних паперів та шляхи їх вирішення.III Всеукраїнська правнича школа з цінних паперів та фондового ринку – це платформа для дискусій та обговорень актуальних проблем законодавства у сфері фондового ринку і цінних паперів, для надання теоретичних знань учасникам та обговорення тенденцій.

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу за рахунок професійних знань та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua