Друк

Про торги на фондовій біржі Національного університету харчових технологій

08.10.2014
7 жовтня 2014 року Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку Рейтингового агентства IBI-Rating, провів захід з підвищення фінансової грамотності для студентів Національного університету харчових технологій.

Спікер розповів студентам про інструменти, які доцільніше використовувати при інвестуванні, про можливі ризики та фінальну винагороду. Адже варто розуміти різницю між депозитними вкладами та цінними паперами, оцінюючи їх за ключовими критеріями: надійність, ризик, ліквідність, непередбачувані витрати, дохідність. Також не останню роль в цьому розумінні відіграють кредитно-рейтингові агентства, представником одного з яких є спікер. 

Практична частина заходу була реалізована у форматі інтерактивної гри "Фондова біржа Національного університету харчових технологій". Під час участі у грі студенти відчули себе справжніми фондовими брокерами, які відчувають вплив подій на вартість цінних паперів та обмежені в часі. Студенти навчилися мінімізувати ризики та заробляти на інвестуванні. Були серед них і такі, що втратили свої заощадження. Проте навіть вони залишилися задоволеними, адже інтерактивний та динамічний характер гри не дозволив сумувати нікому з присутніх. А найкращі серед продавців та серед покупців цінних паперів на студентській фондовій біржі отримали сертифікати, які засвідчили отримані ними прибутки. 

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу за рахунок професійних знань та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти.