Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ТЕРРА БАНК" знижено до рівня uaBBB-

11.08.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокового кредитного рейтингу позичальника ПАТ "ТЕРРА БАНК" до рівня uaВВВ-, прогноз рейтингу "негативний". Додатково повідомляємо, що 31 липня 2014 року рейтинговим комітетом IBI-Rating було прийнято рішення щодо зниження кредитного рейтингу Банку з рівня uaВВВ+ до рівня uaВВВ, прогноз рейтингу було змінено зі "стабільного" на "негативний". Також кредитний рейтинг ПАТ "ТЕРРА БАНК" було внесено до Контрольного списку.

Зниження рівня кредитного рейтингу ПАТ "ТЕРРА БАНК" обумовлене зниженням показників ліквідності фінансової установи, за одночасного збільшення обсягу негативно класифікованих активів. Прогноз «негативний» вказує на можливість зниження кредитного рейтингу Банку у майбутньому в разі подальшого погіршення ситуації.

На сьогоднішній день кредитний рейтинг ПАТ "ТЕРРА БАНК" перебуває в межах інвестиційного рівня, Банк продовжує функціонувати і намагається виконувати всі свої зобов’язання у повному обсязі, а також демонструє інформаційну відкритість, що дозволило IBI-Rating внести кредитний рейтинг фінансової установи у категорію «публічні рейтинги». Внесення кредитного рейтингу до Контрольного списку говорить про те, що Рейтингове агентство має намір надалі уважно відслідковувати та оперативно реагувати на зміну ситуації навколо Банку.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua