Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ТЕРРА БАНК" знижено до рівня uaBB

22.08.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу позичальника ПАТ "ТЕРРА БАНК" з рівня uaВВВ- до рівня uaВВ з прогнозом "негативний" та збереженням у Контрольному списку.

Зниження рівня кредитного рейтингу ПАТ "ТЕРРА БАНК" зумовлено погіршенням ситуації довкола Банку, про що раніше повідомляло Рейтингове агентство, а також збереженням тенденції до подальшого падіння показників ліквідності та якості активів. Прогноз "негативний" вказує на можливість зниження кредитних рейтингів у майбутньому за умови подальшого погіршення ситуації.  

Наразі у зв’язку зі скороченням ліквідних засобів, викликаним відтоком клієнтських коштів, можливості Банку виконувати власні зобов’язання перед клієнтами у повному обсязі обмежені. Крім того, на фоні політичної та економічної нестабільності в Україні погіршення якості обслуговування позичальниками своїх кредитних зобов’язань призвело до зростання обсягу негативно класифікованих кредитів.

Перебування Банку в Контрольному списку передбачає, що Рейтингове агентство має намір в подальшому уважно відстежувати та оперативно реагувати на зміну ситуації довкола Банку.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua