Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" підтверджений на рівні uaBBB+

06.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" на рівні uaВВВ+, прогноз рейтингу "стабільний".

Підтверджений кредитний рейтинг відображає високі показники капіталізації Банку та достатнє значення показників ліквідності. Наразі зберігається концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також залежність від основних кредиторів. Протягом 3-го кварталу результати роботи Банку не були прибутковими, все ще зберігаються низькі показники ефективності діяльності, але разом з тим активи та пасиви Банку збалансовані за строками до погашення. Також Банк дотримується політики інформаційної відкритості та прозорості.

Позитивно на кредитний рейтинг може вплинути: диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами та клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, підвищення ефективності діяльності та її прибутковість, реалізація стратегії розвитку Банку. Негативний вплив на кредитний рейтинг матимуть: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше зниження якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Перший Інвестиційний Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2011 рр. та за 3-и квартали 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua