Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ЮСБ БАНК" підтверджено на рівні uaBBB-

23.12.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ "ЮСБ БАНК" на інвестиційному рівні uaBBB-, прогноз рейтингу "у розвитку".

Підтвердження рівня кредитного рейтингу фінансової установи обумовлене збереженням високих показників капіталізації та достатніх значень показників ліквідності, в умовах обмеженої ліквідності на фінансовому ринку. Рейтингове агентство відмічає збереження чутливості Банку до кредитних ризиків через значну концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також збереження значної концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Активи та пасиви фінансової установи збалансовані за строками до погашення до 31 дня. Показники ефективності діяльності ПАТ "ЮСБ БАНК" зберігаються на високому рівні.

У подальшому позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, покращення якості активів та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, зниження концентрації портфеля цінних паперів за емітентами, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження прибутковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ЮСБ БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2011–2013 рр. та 3-и квартали 2014 року, планові показники діяльності на 2015 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua