Друк

Кредитний рейтинг ПАТ ’‘Грін Банк’‘ визначено на рівні uaBBB-

08.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ ’‘Грін Банк’‘ на рівні uaBBB-, прогноз рейтингу ‘‘стабільний’‘.

Визначений рівень кредитного рейтингу ПАТ ’‘Грін Банк’‘ обумовлений високими показниками капіталізації Банку. Значення показників ліквідності Банку перебувають на достатньому рівні, щоб нівелювати поточні ризики. Також Рейтингове агентство спостерігає наявність виключної концентрації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, що підвищує уразливість фінансової установи до кредитного ризику. Додатково потрібно зазначити наявність виключної концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Банк в рамках виконання своїх стратегічних завдань поступово розвиває власну регіональну мережу та картковий бізнес, однак їхній розвиток поки що незначний. Показники ефективності діяльності ПАТ ’‘Грін Банк’‘ перебувають на високому рівні.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників; диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів; підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків; а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ’‘Грін Банк’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010–2012 рр. та за 3-и квартали 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua