Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "Грін Банк" підтверджено на рівні uaBBB-

03.06.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "Грін Банк" на рівні uaBBB-, прогноз рейтингу змінено зі "стабільного" на "у розвитку".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу ПАТ "Грін Банк" обумовлений збереженням високих показників капіталізації та достатніх значень показників ліквідності Банку. Чутливість Банку до кредитних ризиків зберігається через суттєву концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Також має місце наявність значної концентрації ресурсної бази за основними кредиторами та виняткової концентрації клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Показники ефективності діяльності ПАТ "Грін Банк" перебувають на високому рівні.

Зміна прогнозу рейтингу на "у розвитку" обумовлена очікуваною зміною стратегії розвитку Банку у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в ряді регіонів, де представлений Банк, а також у зв’язку зі зміною керівника Банку та скороченням ресурсної бази.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Грін Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010–2013 рр. та за І квартал 2014 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua