Друк

кредитний рейтинг ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" підтверджено на рівні uaA

15.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" на рівні uaA, прогноз рейтингу "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" обумовлений прийнятними показниками капіталізації та збереженням високих значень показників ліквідності фінансової установи. Чутливість Банку до кредитних ризиків зберігається через значну концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Диверсифікація клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками добра. Показники ефективності діяльності перебувають на низькому рівні. Банк демонструє інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, покращення якості кредитного портфеля та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, підвищення показників ефективності діяльності та успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження якості портфеля цінних паперів, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК", в тому числі: фінансова звітність за 2010-2013 рр., планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua