Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "БТА БАНК" підтверджено на рівні uaA

20.08.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БТА БАНК" на рівні uaA з прогнозом "стабільний".

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ "БТА БАНК" обумовлено збереженням високих показників капіталізації Банку. Крім того, ресурсна база є достатньо диверсифікованою, а також зберігається диверсифікація клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. В той же час зберігається чутливість Банку до кредитних ризиків у зв’язку зі значною концентрацією кредитного портфеля за основними позичальниками. Існує значний обсяг неробочих активів і залежність подальшого розвитку Банку від виконання Програми фінансового оздоровлення. Діяльність Банку прибуткова, але показники ефективності діяльності залишаються невисокими.  

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: покращення якості активів та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, підвищення показників ефективності діяльності та збереження диверсифікації ресурсної бази. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення обсягів коштів, залучених від НБУ; погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження прибутковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БТА БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2013 рр. і І півріччя 2014 року, а також планові показники діяльності на ІІ півріччя 2014 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua