Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ" підтверджено на рівні uaBBB+

19.06.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ" на рівні uaВВВ+ з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ" обумовлений збереженням високих показників капіталізації Банку, а також збереженням достатніх значень показників ліквідності, беручи до уваги обмеженість ліквідності на фінансовому ринку. Зберігається чутливість Банку до кредитних ризиків через суттєву концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Має місце наявність значної концентрації ресурсної бази за основними кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Розвиток власної регіональної мережі Банку незначний. Банк демонструє інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012-2013 рр. та за І квартал 2014 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua