Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "БАНК СІЧ" підтверджено на рівні uaВВВ

26.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БАНК СІЧ" на рівні uaВВВ з прогнозом "стабільний".

Підтверджений кредитний рейтинг обумовлений збереженням високих показників капіталізації Банку. Також IBI-Rating відмічає збереження чутливості Банку до кредитних ризиків через значну концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, концентрацію ресурсної бази за основними кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Показники ефективності діяльності Банку низькі. Активи та пасиви збалансовані за строками до погашення до 31 дня. Також потрібно відмітити, що власна регіональна мережа та картковий бізнес знаходяться на стадії розвитку, клієнтська база постійно збільшується. Банк демонструє інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, подальше зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БАНК СІЧ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2011-2012 рр. та за I-й квартал 2013 року, планові показники діяльності до кінця 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua