Друк

Кредитний рейтинг ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ підтверджений на рівні uaА-, кредитний рейтинг облігацій серій D, Е підтверджений на рівні uaA+

01.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ ’‘Банк Руский Стандарт’‘ на рівні uaA- з прогнозом ‘‘позитивний’‘. Крім того, рейтинговим агентством було підтверджено кредитний рейтинг облігацій серій D та Е на рівні uaA+ з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Підтверджені кредитні рейтинги обумовлені стабільним розвитком, покращенням більшості показників ефективності діяльності Банку, збільшенням статутного капіталу та наявністю забезпечення у вигляді банківських гарантій за облігаційними позиками серій D, Е ЗАО ‘‘Банк Русскій Стандарт’‘ (Росія), які рейтингуються. Також потрібно відмітити високу концентрацію коштів акціонера, що свідчить про наявність підтримки з боку власника і важливо з огляду на роботу Банку у ризикованому сегменті споживчого кредитування в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни. Разом з тим, рейтингове агентство відмічає збереження достатньої капіталізації, доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля Банку за основними позичальниками. Банк демонструє інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, покращення якості клієнтського кредитного портфеля. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зниження якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘Банк Руский Стандарт’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та за І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua