Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "БАНК АЛЬЯНС" підтверджено на рівні uaВВВ-

28.05.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БАНК АЛЬЯНС" на рівні uaВВВ- з прогнозом "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу фінансової установи обумовлений збереженням високих показників капіталізації та достатніх значень показників ліквідності. Разом з тим зберігається чутливість Банку до кредитного ризику через значну концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Має місце наявність значної концентрації ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Власна регіональна мережа та картковий бізнес ПАТ "БАНК АЛЬЯНС" знаходяться на початковій стадії розвитку. Банк демонструє інформаційну прозорість та відкритість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, зниження концентрації портфеля цінних паперів за емітентами; реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БАНК АЛЬЯНС", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010–2013 рр. та за І квартал 2014 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua